Profile

Join date: May 18, 2022

About

RPG, яка стала класичною


Жанр RPG є одним з найпопулярніших з моменту його появи: геймери з усього світу з року в рік зберігають його в новій грі. Навколо нових ігор завжди багато галасу, але класичні ігри вже почали зникати. Сьогодні ми згадаємо культові RPG, які обов’язково повинні випробувати всі шанувальники жанру.

Ворота Бальдура

Перша RPG від студії BioWare майже відразу встановила вищу планку для всіх інших розробників RPG. Колишні лікарі (засновниками студії були медичні працівники) дуже старанно попрацювали над її деталями і перенесли в гру рольову систему дошки AD&D 2, чудово вписавши в неї механіку. Це допомогло його геймерам уникнути будь-яких складних розрахунків і постійної необхідності вивчати величезний набір правил. При цьому вони зберегли абсолютно всі особливості гри, в тому числі і специфіку стосунків між персонажами з різними світоглядами.

Перша частина гри мала видатний сюжет із витонченими персонажами та добре розвиненим всесвітом. Остання була пов’язана з її минулим настільною грою, оскільки заснована на всесвіті Forgotten Realms, що з’явилася в 1985 році. Крім того, не можна ігнорувати масштаби розвитку назви: творці створили величезний всесвіт, для цього знадобиться щонайменше 100 годин, щоб досліджувати його, і різні способи проходження квестів спонукають його гравців грати в нього знову, оскільки відчути весь світ неможливо за одну поїздку.

Fallout

1997 рік приніс ще одну культову гру, яка дозволила людям вперше зануритися в постядерне майбутнє. У цьому погляді на майбутнє колишня Америка була спалена ядерними ударами Китаю, який був ворогом у війні за нафту. Гравець отримує роль мешканця з Сховища 13, який повинен знайти водяний чіп, щоб врятувати людей від нестачі води. Персонаж, як і гравець, нічого не знає про те, що відбувається у світі на поверхні, який, незважаючи на жахливі умови для життя, продовжує своє існування.

Перша версія Fallout започаткувала одну з головних рольових франшиз в історії. Більшість сучасних геймерів знає і любить новіші частини гри, такі як New Vegas або навіть Fallout 4, але перша частина варта вашої уваги за умови, що ви зможете звикнути до її застарілої графіки. Характеристики персонажа мають величезний вплив на ігровий процес, сюжет є гнучким і адаптується до дій користувача, а відкритий всесвіт з великою кількістю цікавих історій змушує геймерів досліджувати цей ворожий світ самостійно, не залучаючи їх до основного квесту. оскільки найцікавіше відбувається за його межами.

готика

Чудова гра, основи якої використовуються студією Piranha Bytes і зараз. Розробка є дуже важливою справою в королівстві Міртана, оскільки вона є життєво важливою для війни з орками. Головний шахтар називається Хориніс. Це стало каторгаю для всіх злочинців з будь-якою тяжкістю правопорушення. Щоб виключити ймовірність втечі, було споруджено магічний бар’єр, не залишаючи людям шансів вийти. Користувач керує новачком, який потрапляє всередину бар’єру з таємничою запискою для Magicians of Fire на початку гри.

Нелінійна структура дає можливість стати членом одного з трьох таборів: Старого, Нового або Псіонічного. Такий вибір вплине на весь шлях розвитку персонажа, тоді як основний сюжет зазнає лише незначних змін. А великий відкритий всесвіт, сповнений небезпек (особливо на ранній стадії гри), подобається майже кожному, хто наважиться відправитися до ворожої Міртани.

Також не менш захопливими є ігрові автомати на гривні золотий кубок де можна спокійно виграти великий куш, переконайтесь самостійно!

online casino

More actions